דף בית
 
 
אודות
 
 
מומחים
 
 
מאמרים
 
 
השתלמויות
 
 
מוצרים
 
 
פורומים
 
 
חדשות בענף
 
 

 

משנת 2003 מתמחה חברת רילטק, לאחר ניסיון רב שנים של פיתוח במתן פתרונות מתקדמים ומעניקה ייעוץ ותחזוקה לבסיסי נתונים רחבי היקף, עבור מגוון רחב של לקוחות גדולים וחברות הייטק מוכרות.

רילטק פועלת בליווי תהליכים ופתרונות מתקדמים לארגונים, עם ניסיון רב לגבי מפתחות ההצלחה בתהליכי השינוי וצורכי בסיס הנתונים בארגון על כל מרכיביו השונים.
רילטק  מפתחת פרקטיקות ומודולים ייחודיים שתכליתם:
זיהוי וטיפול בכל בעיה של ביצועים, זמן ממושך של משאבי שרת או קוד מורכב ואף לייצר דוחות ולהעביר מידע מורכב ממערכות מבוזרות ושונות בארגון.

תחומי פעילות

  • ליווי חברות עסקיות גדולות בגיבוש מבנה בסיס הנתונים (database /DB) וביצירת התשתית הנדרשת למימושו.
  • פיתוח קוד מורכב והאצת ביצועי המערכת.
  • עיצוב ופיתוח תחום הבינה העסקית ויצירת המוכנות הארגונית לשילוב טכנולוגיות מידע כלל ארגוניות ERP, CRM, SCM , Data Mining OLAP ועוד..
  • הדרכה בטכניון לימודי חוץ SQL SERVER
  • הובלת תחום SQL SERVER בחברת מוצר לניהול סביבות מרובת שרתי SQL

רילטק משלבת בין 2 תחומים ראשיים:
יצירתיות – התקדמות והתפתחות מערכות המידע אשר מציבה אתגרים יומיומיים בפיתוח ובחשיבה יצירתית המובילה לקידום ופיתוח העסקי באמצעות מערכות המידע.
עבודת צוות – המחברת אדם וטכנולוגיה עם תחומי עניין ואתגרים שונים.

 

ברילטק תמצא את הצוות המתאים עם ניסיון מוכח בשיפור ביצועי המערכת. באמצעות הידע העמוק והניסיון הרב אנו מעמידים לשירותך, הלקוח, את מיטב DBA’s אשר יביאו באופן מוכח למיקסום היכולות שלך.

בראשות: יהודה לסרי, מנכ”ל רילטק

בעל תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה של אוניברסיטת בר אילן ובעל תואר MCDBA – הסמכה מלאה של מיקרוסופט לניהול, פתוח ותחקור של מסדי נתונים ומשמש חבר קבוע בקבוצות בכירות של מיקרוסופט.

בעזרת פיתוח ייחודי ומקורי לחברה בשם איימבטר, אתה מקבל פתרון ייחודי למענה, ניטור מידע ושיפור ביצועי מערכות המחשב בארגון ובעיקר מערכות משולבות בסיסי נתונים על כל סוגיהם. המערכת משלבת בתוכה בינה ומודולים ייחודיים שתכליתם לזהות ולטפל בכל בעיה של ביצועים, משאבי שרת ואף זיהוי בעיות בקוד מורכב.

המערכת מכילה אלמנטים משמעותיים אשר פותחו על בסיס ניסיון והבנה עמוקה של צורכי הלקוח כפי שנלמדו לאורך השנים.

 
 
 

דף הבית | אודות | צור קשר | תקנון האתר